Veselības pārbaude suņiem un kaķiem

Veselības pārbaude suņiem un kaķiem

Veselības pārbaude suņiem un kaķiem.


Jūs varat veikt pierakstu tiešsaitē tikai daļai no klīnikā pieejamiem pakalpojumiem, lietojot mūsu tiešsaistes rezervācijas sistēmu.  Veiksmīgas apmeklējuma rezervācijas gadījumā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums.  Ja Jūs nevarat atrast izvēlnē atbilstošu pakalpojumu vai apmeklējuma laiku, lūdzu, sazinieties ar mums telefoniski, pa telefona numuru +371 61112345, kas ir pieejams katru dienu no 9:00 līdz 20:00. 


Lūdzam ņemt vērā, ja rezervētais laiks nav pietiekams visu Jūsu dzīvniekam nepieciešamo izmeklējumu vai procedūru veikšanai, mēs tiem rezervēsim papildus vai citu laiku. Visus jautājumus par Jūsu mīluļa klīnikas apmeklējumu Jūs varat uzdot mums, sazinoties ar klīniku telefoniski vai elektroniski. Klīnikas e-pasta adrese ir vetklinika24@evidensia.lv  


Apmeklējuma atcelšanu vai pārcelšanu lūdzam veikt laicīgi. Aicinām to darīt vismaz 24 stundas pirms pieteiktā apmeklējuma laika. Atcelšanu var veikt telefoniski – +371 61112345 vai elektroniski pa e-pastu vetklinika24@evidensia.lv , sazinoties ar klīnikas administrāciju, tās darba laikā katru dienu no 9:00 līdz 20:00. 


Pieteikt vizīti šeit


Veselības pārbaude


Veselības pārbaude ir paredzēta dzīvniekam bez saslimšanas pazīmēm. Ja Jūsu dzīvniekam novēro  saslimšanas simptomus, ir nepieciešams pieteikt parastu vizīti pie veterinārārsta. Klīnikā ierodieties vismaz 5-10 minūtes pirms paredzētā apmeklējuma laika kontaktinformācijas precizēšanai reģistratūrā. 


Lūdzam dzīvnieku 8 stundas līdz apmeklējumam izbadināt, kvalitatīva asins parauga iegūšanai. Ūdens pieejamība nav jāierobežo. Kucēniem, ļoti maza izmēra suņiem un kaķiem, badināšanas laiks ir 6 stundas. 


Līdzi nepieciešams paņemt dzīvnieka fēču un urīna paraugus. Vairāk informācijas Jūs atradīsiet vizītes pieteikuma apstiprinājuma e-pastā. 


Veselības pārbaude


Veselības pārbaude ir paredzēta dzīvniekam bez saslimšanas pazīmēm. Ja Jūsu dzīvniekam novēro saslimšanas simptomus, ir nepieciešams pieteikt parastu vizīti pie veterinārārsta. Klīnikā ierodieties vismaz 5-10 minūtes pirms paredzētā apmeklējuma laika kontaktinformācijas precizēšanai reģistratūrā. 


Padziļinātās veselības pārbaudes ietvaros mēs veiksim rūpīgu veselības pārbaudi Jūsu mājdzīvniekam, novērtēsim iespējamās sāpes, izmantojot sāpju skalu un pārbaudīsim, vai Jūsu dzīvniekam ir nepieciešama vakcinācija vai attārpošana. Papildus mēs veiksim pamata laboratorisko izmeklēšanu. Pamatojoties uz atradnēm, mēs izstrādāsim tālāko izmeklējumu / ārstēšanas plānu, ja būs nepieciešams.  


Fēču paraugs: parazītu klātbūtnes noteikšanai nepieciešami aptuveni 5 grami vai īkšķa lieluma paraugs. Savāciet svaigu fēču paraugu tādā veidā, lai daļa, kas bijusi saskarē ar zemi, paraugā nenonāk.  Paraugu ievietojiet tīrā traukā, ieteicams – speciāli analīžu paraugu konteinerī, ko var iegādāties klīnikā vai aptiekā. Paraugu uzglabājiet ledusskapī līdz nogādāšanai klīnikā.  


Urīna paraugs: Paraugu ievietojiet tīrā traukā, ieteicams – speciālā analīžu paraugu konteinerī, ko var iegādāties klīnikā vai aptiekā. Savāciet svaigu paraugu (līdz 4 stundām vecu) un uzglabājiet ledusskapī līdz nogādāšanai klīnikā.  


Badināšana: Lūdzam dzīvnieku 8 stundas līdz apmeklējumam izbadināt, kvalitatīva asinsparauga iegūšanai. Kucēniem, ļoti maza izmēra suņiem un kaķiem, badināšanas laiks ir 6 stundas. Ūdens pieejamība nav jāierobežo. 

Akcija spēkā līdz 29.02.