Šodien: Atvērts visu dienu

Par mūsu klīniku 

Sniedzam kvalitatīvu neatliekamu veterinārmedicīnisku palīdzību 24 stundas diennaktī.

Klīnika ir aprīkota ar atsevišķu neatliekamās palīdzības bloku, stacionāru un intensīvās aprūpes iekārtām, kas paredz pacientam nepieciešama mikroklimata nodrošināšanu. Papildus diagnostikas veikšanai klīnikā atrodas arī laboratorija un vizuālās diagnostikas iekārtas – ultrasonogrāfiskai, rentgenogrāfiskai un zobu rentgenogrāfiskai izmeklēšanai

Ikdienā piedāvājam arī terapeitiskas un ķirurģiskas konsultācijas, tai skaitā gastroenteroloģiskas, dermatoloģiskas, stomatoloģiskas, ortopēdiskas un neiroloģiskas konsultācijas.

Mūsu atsauksmes

Elza Purvinska

5

Vienīgā klīnika uz kuru jebkad braukšu ārkārtas situācijās. Visu darbinieku attieksme ir iejūtīga un cilvēcīga, visi darīs tikai labāko pašam dzīvniekam - sākot ar administatorēm, līdz speciālistiem. Īpaši vēlos izcelt Dr. Kristinu Harjuzovu - Latvijā ir patiesi grūti atrast kompetentu veterinārārstu, bet Dr. Kristina ir zinoša, atklāta, iecietīga, un sirsnīga. Viņa izstāstīs visu, lai parastam cilvēkam tas būtu saprotams. Kopā palīdzēs pieņemt labāko lēmumu grūtā situācijā. Atklāti pateiks kādas pārbaudes patiešām ir nepieciešams un kuras var pagaidīt. Uz klīniku atbraucu ar samērā smagu gadījumu un mums paveicās tikt pie šīs dakteres.

Anete Kristiāna Kalēja

5

Ļoti profesionāla un jauka komanda, operatīvi uzņēma un palīdzēja sunītim sestdienā un pie tam sarkanajā datumā. Jā, izmaksas brīvdienās ir palielas, taču dakteru darbs ir tā vērts un arī par izmaksām tiku informēta pirms vizītes, kā arī stacionāra. Pēdējo dienu laikā esam bijuši tur pie 3 dažādiem dakteriem un pilnīgi visi ir bijuši izcili. No visas sirds iesaku vērsties tieši šajā klīnikā, ja jūsu mīlulim nepieciešama akūta palīdzība.

Gaitis Gertners

5

Aizvedām kaķīti svētdienas vakarā. Personāls bija ļoti laipns un atsaucīgs. Viss notika ļoti operatīvi un rezultāts arī beigās ir ļoti labs. Bet kā jau te daži rakstīja: cenas mazliet "kož"... Nav lēti brīvdienās tur vest mājdzīvnieku.

Valerija Lavrenova

5

Labākā klīnika. Palīdzēja suni izārstēt. Vienmēr atbild uz e-pastiem , zvaniem. Labi konsultē.

Balstoties uz atsauksmēm Google platformā

Darba laiks

 • Pirmdiena
  Atvērts visu dienu
 • Otrdien
  Atvērts visu dienu
 • Trešdien
  Atvērts visu dienu
 • Ceturtdiena
  Atvērts visu dienu
 • Piektdiena
  Atvērts visu dienu
 • Sestdena
  Atvērts visu dienu
 • Svētdiena
  Atvērts visu dienu

Komanda

Viktorija Zeļenkova

Viktorija Zeļenkova

Direktore, veterinārārste

Jekaterina Plaksina

Jekaterina Plaksina

Galvenā veterinārārste

Kristina Harjuzova

Kristina Harjuzova

Veterinārārste

Alise Anna Ziemele

Alise Anna Ziemele

Veterinārārsta asistente

Mūsu komanda