Šodien: Atvērts visu dienu

Par mūsu klīniku 

Sniedzam kvalitatīvu neatliekamu veterinārmedicīnisku palīdzību 24 stundas diennaktī.

Klīnika ir aprīkota ar atsevišķu neatliekamās palīdzības bloku, stacionāru un intensīvās aprūpes iekārtām, kas paredz pacientam nepieciešama mikroklimata nodrošināšanu. Papildus diagnostikas veikšanai klīnikā atrodas arī laboratorija un vizuālās diagnostikas iekārtas – ultrasonogrāfiskai, rentgenogrāfiskai un zobu rentgenogrāfiskai izmeklēšanai

Ikdienā piedāvājam arī terapeitiskas un ķirurģiskas konsultācijas, tai skaitā gastroenteroloģiskas, dermatoloģiskas, stomatoloģiskas, ortopēdiskas un neiroloģiskas konsultācijas.

Mūsu atsauksmes

Madara Peipa

5

Lieliska vetklīnika. Fantastiskas vetārstes,smalki visu izskaidro un iesaka labāko. Patiešām lieliska vieta,kur vest savu mīluli. Paldies Jums! ✨

Vineta Ikauniece

5

Patīkams, saprotošs personāls. Pierakstu dabūjām ļoti ātri, jo situācija bija steidzama. Profesionāla aprūpe un ļoti taktiska attieksme. Visas izmaksas sākumā tika izrunātas, paskaidrotas, un pēc mūsu piekrišanas tika veiktas visas nepieciešamās manipulācijas un analīzes.Telpas tīras, pie durvīm auto stāvvieta. Rekomendēju!

Rusik Rix

5

Zibenīgi ātri uzņēma, profesionāli palīdzēja labradora kucēnam, nomierināja saimnieku)) ātri, laipni, profesionāli. Dakterei Kristinai zelta rokas! Tā tik turēt, malači!

Iveta Berzina-Martinsone

5

Ļoti patīkama vieta- viss personāls ir tik mīļš, patīkams, laipns un pretimnākošs. Es vēl neesmu redzējusi nevienu cilvēku ārstu, kurš būtu tik priecīgs par izveseļojušos pacientu.

Balstoties uz atsauksmēm Google platformā

Darba laiks

 • Pirmdiena
  Atvērts visu dienu
 • Otrdien
  Atvērts visu dienu
 • Trešdien
  Atvērts visu dienu
 • Ceturtdiena
  Atvērts visu dienu
 • Piektdiena
  Atvērts visu dienu
 • Sestdena
  Atvērts visu dienu
 • Svētdiena
  Atvērts visu dienu

Komanda

Viktorija Zeļenkova

Viktorija Zeļenkova

Direktore, veterinārārste

Jekaterina Plaksina

Jekaterina Plaksina

Galvenā veterinārārste

Kristina Harjuzova

Kristina Harjuzova

Veterinārārste

Alise Anna Ziemele

Alise Anna Ziemele

Veterinārārsta asistente

Mūsu komanda