Izvēlne

Tuvu

Šodien: Atvērts visu dienu

Par mūsu klīniku 

Sniedzam kvalitatīvu neatliekamu veterinārmedicīnisku palīdzību 24 stundas diennaktī.

Klīnika ir aprīkota ar atsevišķu neatliekamās palīdzības bloku, stacionāru un intensīvās aprūpes iekārtām, kas paredz pacientam nepieciešama mikroklimata nodrošināšanu. Papildus diagnostikas veikšanai klīnikā atrodas arī laboratorija un vizuālās diagnostikas iekārtas – ultrasonogrāfiskai, rentgenogrāfiskai un zobu rentgenogrāfiskai izmeklēšanai

Ikdienā piedāvājam arī terapeitiskas un ķirurģiskas konsultācijas, tai skaitā gastroenteroloģiskas, dermatoloģiskas, stomatoloģiskas, ortopēdiskas un neiroloģiskas konsultācijas.

Mūsu atsauksmes

Anete Kristiāna Kalēja

5

Ļoti profesionāla un jauka komanda, operatīvi uzņēma un palīdzēja sunītim sestdienā un pie tam sarkanajā datumā. Jā, izmaksas brīvdienās ir palielas, taču dakteru darbs ir tā vērts un arī par izmaksām tiku informēta pirms vizītes, kā arī stacionāra. Pēdējo dienu laikā esam bijuši tur pie 3 dažādiem dakteriem un pilnīgi visi ir bijuši izcili. No visas sirds iesaku vērsties tieši šajā klīnikā, ja jūsu mīlulim nepieciešama akūta palīdzība.

Gaitis Gertners

5

Aizvedām kaķīti svētdienas vakarā. Personāls bija ļoti laipns un atsaucīgs. Viss notika ļoti operatīvi un rezultāts arī beigās ir ļoti labs. Bet kā jau te daži rakstīja: cenas mazliet "kož"... Nav lēti brīvdienās tur vest mājdzīvnieku.

Anta Štāle

5

Esmu ļoti pateicīga klīnikas darbiniekiem, kuri brīvdienā uzņēma manu kaķīti uz pārbaudēm, cik ātri vien varēja, un sniedza visu nepieciešamo informāciju un palīdzību, lai kaķīša stāvokli uzlabotu. Kaķis tika atstāts stacionārā un par katru notikumu man tika ziņots, un informēja, kas ir ticis darīts. Kad nonācām mājās, pāris dienas vēlāk arī interesējās par veselības stāvokli. Sirsnīgs paldies no manis un Bumera!

Dina Ennite

5

Ļoti profesionāla attieksme. Patīkama atmosfēra. Cenas nav lētas, bet atbilstoši līmenim un servisam. Droši var uzticēt savus mīluļus.

Balstoties uz atsauksmēm Google platformā

Darba laiks

 • Pirmdiena
  Atvērts visu dienu
 • Otrdien
  Atvērts visu dienu
 • Trešdien
  Atvērts visu dienu
 • Ceturtdiena
  Atvērts visu dienu
 • Piektdiena
  Atvērts visu dienu
 • Sestdena
  Atvērts visu dienu
 • Svētdiena
  Atvērts visu dienu

Komanda

Viktorija Zeļenkova

Viktorija Zeļenkova

Direktore, veterinārārste

Jekaterina Plaksina

Jekaterina Plaksina

Galvenā veterinārārste

Kristina Harjuzova

Kristina Harjuzova

Veterinārārste

Alise Anna Ziemele

Alise Anna Ziemele

Veterinārārsta asistente

Mūsu komanda